Demonštrácia proti obchodovaniu s orgánmi detí spoločnosti IPPF(International Planned Parenthood Federation)

Autor: Ingrida Hašková | 4.9.2015 o 12:29 | (upravené 4.9.2015 o 18:10) Karma článku: 6,49 | Prečítané:  208x

Rozhodla som a napísať tento blog na základe mojej účasti na sobotňajšej demonštrácii t.j. 22.8. 2015 na Medenej 5 v Bratislave, priamo pred Spoločnosťou pre plánované rodičovstvo.Nakoľko sa paralelne konali demonštrácie i v USA.

Demonštrácie som sa zúčastnila ako zástupkyňa za české Hnutí pro Life, čiže prolife strany. Link je tu: http://hnutiprozivot.cz/?a=11&id=9

Paralelne s touto demonštráciou sa odohrali aj demonštrácie v USA. Demonštrácia bola postavená na videách, ktoré natočili dobrovoľníci v utajení v potratových klinikách IPPF. Uvedené videá som videla a nachádzajú sa na tomto linku: http://protestpp.com/watch-the-videos/

Na videách sa vyjednáva cena orgánov bábätka po narodení resp. po potratení v klinikách IPPF. Predstavitelia tejto organizácie presviedčajú nákupcu o výhodnosti tejto kúpy. Snažia sa z tohoto biznisu, čo najviac vytrieskať. Pričom organizácia IPPF tvrdí, že peniaze získané z tohoto biznisu používa len na pokrytie nákladov na uskladnenie a dopravu a snažia sa zvýšiť svoj zisk za poskytnutie kvalitných pečení, mozgov a sŕdc. Avšak je to nemorálne predávať ľudské orgány a to ihneď po narodení, a považovať dieťa za bezcenné predtým ako sa narodí. Podľa tejto organizácie a všetkých jej pobočiek vo svete má dieťa cenu až po narodení resp.akonáhle je mŕtve jeho orgány sú nacenené, vytriedené a predané záujemcovi, ktorý ponúkne najvyššiu cenu. Pričom v USA platí zákaz obchodovania s ľudskými orgánmi. IPPF je momentálne v USA najväčšou sieťou poskytovateľov potratov. Aj keď počty potratov klesajú ich biznis rastie. V USA vykonajú približne 327 000 potratov ročne a polovička prijímov ich kliník je z potratov. IPPF tiež v USA dostáva zo štátnych peňazí prostredníctvom grantov viac ako pol miliardy USD. Veľkú časť týchto peňazí poskytuje svojim pobočkám a spriazneným organizáciám po celom svete vrátane Slovenska čiže pre Spoločnosť pre plánované rodičovstvo. Tie peniaze slúžia na presviedčanie vlád o potrebe ďalšieho uvoľnenia potratovej politiky. Dokonca v niektorých krajinách aj na medicínske praktiky, ktoré sú tam zakázané.

Okrem spomínaného napr. pri prežúvaní šalátu a chlípkaní vína sa jedna z doktoriek IPPF vo videu vychvaľovala. :" Stali sme sa veľmi dobrými pri získaní srdca, pľúc a pečene. " Potom vysvetlila ako sa potratová procedura modifikuje v závislosti od toho, ktoré orgány sú žiadané. " Prakticky to rozdrvím dolu a rozdrvím hore, a potom uvidím, či sa mi to podarí získať neporušené. " 

Je hrozné aký studený, bezcitný a drsný spôsob akým doktori IPPF hovoria o procese získavania telesných orgánov pri potrate a najhoršie je, že všetko sa plánuje vopred, ešte pred samotným potratom prebieha kalkulácia orgánov nenarodeného telíčka. 

Je potrebné sa zastávať ľudského života od počiatku a byť v tomto nekompromisný. Táto organizácia si protirečí v istom slova zmysle. Lebo v názve má Spoločnosť pre plánované rodičovstvo, ale propaguje potratovú politiku a miniinterupcie. Okrem toho je to financované zo štátnych zdrojov a navyše na Slovensku nie je úplne jasné, čo sa s týmito telíčkami nenarodených detí po potratoch deje. Už len čakať, kedy to vyjde najavo a aké nastanú potom demonštrácie. 

V tejto veci som vyzvala niekoľkých svojich priateľov k podpisu tejto petície, ktorá sa nachádza hneď dole vpravo pod videom. Doteraz ju už podpísalo viac ako 52 tisíc ľudí. https://www.lifesitenews.com/news/breaking-fifth-video-shows-planned-parenthood-official-saying-they-provide 

Mnohí podpísali. Podpísala aj moja mama spolu s ďalším príbuzným. Je jedno v akej krajine sa tieto otrasné a odsúdeniahodné veci dejú, ale treba proti nim jednoznačne bojovať a zastávať sa ľudského života od počiatku,a to bez ohľadu na vierovyznanie. 

Na spomínanej demonštrácii som natočila niekoľko videí, ktoré sem prikladám. 

V 1.videu hovorí hovorkyňa KDH pani Natália Žembová : 

V 2. videu hovorí pani europoslankyňa pani Anna Záborská z KDH : 

Demonštrácie sa zúčastnili i niektorí europoslanci, ktorí sa významne podieľajú v boji proti týmto veciam. Spomeniem napr. Annu Záborskú či pána Branislava Škripeka, ktorý mi chcel osobne odovzdať jednu knihu s názvom "Neplánované" od autorky Abby Johnsonovej. Kniha sa dá objednať na webe kumran.sk po zaregistrovaní. Osobne odporúčam. 

Pripájam ešte zopár fotografií z demonštrácie. 

Pani Záborská napísala na túto tému napr. tento článok : https://dennikn.sk/221420/spravne-zapnuty-gombik/

Jeden z mnohých iných článkov, ktoré sa na túto tému už doteraz popísali je tento: http://postoy.sk/content/protest-pred-sidlom-pro-choice-krvave-rukavice-aj-fotka-pietruchovej 

Viac informácii o tom aká je v súčasnosti situácia na Slovensku nájdete napr.na webe ForumZivota.sk či CBREurope.sk. 

Ak vás toto zaujalo, môžete mi dať podporu tu : 

http://ingridahaskova.blog.sme.sk/c/386363/demonstracia-proti-obchodovaniu-s-organmi-deti-spolocnosti-ippfinternational-planned-parenthood-federation.html 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Čo má Kaliňák s tromi mušketiermi

Dom, v ktorom býva minister vnútra Robert Kaliňák, je pomenovaný podľa Aramisa z Troch mušketierov. Susedmi sú Athos a Porthos.


Už ste čítali?