Správa komunistky Kristíny Zuberovej nebola prijatá!

Autor: Ingrida Hašková | 23.3.2014 o 9:35 | (upravené 31.3.2015 o 22:22) Karma článku: 8,66 | Prečítané:  242x

V bežnej dennej tlači sa nedočítate o tom, čo sa deje v Európskom parlamente. Čo sa prejednáva, o čom se hlasuje. Informoval o tom mesačník českej dominikánskej rodiny Res Claritatis medzi svojimi správami.

Európsky parlament i naďalej pokračuje u útokoch na ľudský život a rodinu. V utorok 11.3. hlasovali europoslanci o "Správe o rovnosti žien a mužov v Európskej únii za rok 2012", ktorú pripravila portugalská komunistická europoslaňkyňa Inês Christina Zuberová. Správa neprešla hlasovaním o 9 hlasov. Správa propaguje idelogický pohľad na úlohu žien v modernej spoločnosti a poškodzuje hodnoty pravej slobody a rovnakých príležitostí založené na zásluhách a schopnostiach. Rodinné povinnosti správa považuje za prekážku naplnenia človeka v zamestnaní.Táto správa propaguje genderovú ideológiu, potraty, manželstvo osôb rovnakého pohlavia, genderovú indoktrináciu detí v školách od ranného veku a genderové kvóty. Európska iniciatíva CitizenGO pripravila protestnú petíciu, ktorú podpísalo takmer 50 tisíc ľudí. I osobné protestné dopisy jednotlivým poslancom Európskeho parlamentu,vrátane tých slovenských sú určite prínosné, pretože pomohli k zamietnutiu tejto škodlivej správy.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Čo má Kaliňák s tromi mušketiermi

Dom, v ktorom býva minister vnútra Robert Kaliňák, je pomenovaný podľa Aramisa z Troch mušketierov. Susedmi sú Athos a Porthos.


Už ste čítali?